Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

sprawdŸ koszyk i złóż zamówienie Ilość produktów: 0 Kwota zakupów: 0.00 zł

  Regulamin sklepu internetowego


   § 1

  Strony i przedmiot transakcji  1. Sklep internetowy pod adresem www.getem.pl (dalej sklep internetowy) prowadzi firma 'Getem' Elżbieta Jamska z siedzibą 70-004 Szczecin, ul. Stroma 7, REGON 321175538, NIP 955-126-94-12.

  2. Numer rachunku bankowego:

   47 1750 0012 0000 0000 2019 2135   (  Raiffeisen Bank )

  3. Sklep internetowy służy do dokonywania zakupów za pośrednictwem sieci Internet.


  § 2

  Składanie i potwierdzanie zamówień  1. Zamówienia można składać codziennie przez 24 godziny na dobę.

  2. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT lub paragon.


  3. Do każdego zamówienia doliczane są koszty transportu przesyłki.

  4. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Kupującym a sklepem internetowym.


  § 3

  Formy płatności i ceny  1. Zapłata za zamówiony towar może być dokonana za pomocą przedpłaty na wskazany przez sklep internetowy nr rachunku bankowego lub za pobraniem1/ płatne kurierowi przy odbiorze przesyłki. Kurier jest upoważniony do odbioru gotówki za zakupione produkty.

  2. W przypadku przedpłaty na konto zamówienie zostaje przyjęte do realizacji niezwłocznie po wpłynięciu należności na konto sklepu internetowego lub po przesłaniu potwierdzenia wpłaty faksem lub e-mailem.

  3. Cena podana przy każdym towarze jest wyliczana wg kursu EURo w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.


  § 4

  Realizacja zamówienia, dostawy  1. Zakupiony towar zostanie wysłany Kupującemu pod wskazany w formularzu adres w ciągu maksymalnie 21 dni od daty następnej realizacji zamówienia widocznego na stronie głównej sklepu internetowego.


  2. Zamówienia złożone w dniach wolnych od pracy będą realizowane w następnym dniu roboczym.

  3. Towary znajdujące się na stanie w magazynie dostarczane są do klienta w ciągu 24 godzin.

  4. Zamówiony towar dostarczany jest za pomocą firmy kurierskiej bądź Poczty Polskiej wg stawek i warunków określonych w dziale "wysyłka i płatności" http://www.getem.pl/?action=wysylka


  5. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo wydłużenia czasu realizacji w przypadku chwilowego braku towaru w magazynie. W takim przypadku Kupujący zostanie o tym fakcie bezzwłocznie poinformowany.

  6. Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej / Poczty Polskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem.

  7. Odbierając towar Kupujący jest zobowiązany do sprawdzenia w obecności przedstawiciela firmy kurierskiej / Poczty Polskiej, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem.


  § 5

  Gwarancja, reklamacje i zwroty  1. Wszystkie towary dostępne w sklepie internetowym są fabrycznie nowe i są objęte gwarancją producenta lub dystrybutora.

  2. Reklamacje będą rozpatrywane tylko po przesłaniu wypełnionego formularza dostępnego na stronie internetowej i przesłaniu go e-mailem bądź faksem.

  3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych produktów i/lub przesyłki powstałych podczas transportu będą rozpatrywane pod warunkiem spisania w obecności osoby dostarczającej produkt protokołu reklamacyjnego w momencie dostawy produktu.

  4. Sklep internetowy ma maks 10 dni na podjęcie decyzji i poinformowanie Kupującego o sposobie załatwienia reklamacji.

  5. W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z działem reklamacji: sklep @getem.pl

  6. Kupujący może odstąpić od zawartej umowy kupna w terminie 14 dni licząc od daty otrzymania zakupionego zgodnie z ustawą 2011/83/UE z dnia 25 października 2011, poprzez zwrot towaru w stanie nienaruszonym (zapieczętowanym). Artykuły zwrócone w późniejszym terminie lub uszkodzone ew. ze śladami montażu nie będą przyjmowane. W przypadku zwrotu towaru koszty transportu ponosi Kupujący. Podstawą przyjęcia zwrotu jest dołączenie dokumentu sprzedaży; Kupujący nie może jednak odstąpić od umowy w przypadku realizacji dostawy na specjalne zamówienie - realizacja zamówienia z E-katalogu.


  7. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.


  § 6

  Ochrona prywatności  1. Zarejestrowanie się w sklepie internetowym jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883.). Dane osobowe Kupującego będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji złożonego zamówienia, w tym wystawienia faktury i prowadzenia sprawozdawczości finansowej. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim.

  2. Dane osobowe Kupującego chronione zgodnie z ustawą o danych osobowych nie są przekazywane, odsprzedawane ani użyczane innym osobom lub instytucjom są konieczne w celu wywiązania się z umowy kupna – sprzedaży towarów i usług.

  3. Dostęp do danych osobowych posiada jedynie administrator sklepu internetowego.

  4. Każdy Kupujący, ma możliwość dostępu do dotyczących go danych w celu ich weryfikacji, modyfikacji lub wystąpienia o ich usunięcie pisząc na adres administratora sklep @getem.pl


  § 7

  Postanowienia końcowe  1. Wszelkie informacje dotyczące specyfikacji produktów pochodzą z materiałów publikowanych przez producentów. Sklep zastrzega sobie prawo do ewentualnych błędów.

  2. Zawartość sklepu internetowego nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  3. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna danego produktu.

  4. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień tego Regulaminu.

  5. Wszystkie zaprezentowane i wymienione produkty, zdjęcia, nazwy oraz znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami ich właścicieli i producentów i zostały przedstawione jedynie w celach informacyjnych.

  6. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.


   


  1/ - w przypadku pobrania wymagana wpłata 30% zaliczki


   


   


   


  Aktualizacja 21.12.2014.