Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

sprawdŸ koszyk i złóż zamówienie Ilość produktów: 0 Kwota zakupów: 0.00 zł

Wysyłka towaru i płatności

W sklepie dostępne są następujące formy płatności oraz wysyłki towaru. Poniżej opisano dokładnie każdą z nich.
Prosimy zapoznać się z zasadami wysyłki i sposobami płatności za towary zakupione w Getem. Do przesyłek o rozmiarze przekraczającym 100cm (np zderzaki, dokładki, spoilery, nakładki, listwy ozdobne, podszybia itp.) doliczana jest dodatkowa opłata gabarytowa, która może wynieść nawet powyżej 100zł, w zależności od rodzaju zamówionego towaru. Koszt transportu szyb czołowych i bocznych oraz elemtów karoserii ustalany jest indywidualnie.
Usługa pobrania (płatność za pobraniem) realizowana jest tylko po uprzedniej wplacie 30% zaliczki na nasze konto.

W razie dodatkowych pytań bądź wątpliwości prosimy o konakt z nami!

 


Formy wysyłki i płatności za towar:


Odbiór osobisty
Cena: 0 zł

Możliwy jedynie w siedzibie firmy po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i godziny odbioru.

Przesyłka kurierska DPD
Cena: 20 zł

Przesyłka realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Waga paczki nie może przekroczyć 31,5 kg. Najdłuższy bok paczki nie może przekroczyć 150 cm oraz suma długości, szerokości i wysokości paczki nie mogą przekroczyć 300 cm. Płatność realizowana z góry przelewem na podane na stronie konto bankowe.

Przesyłka kurierska DPD - pobranie
Cena: 25 zł

Przesyłka realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Waga paczki nie może przekroczyć 31,5 kg. Najdłuższy bok paczki nie może przekroczyć 150 cm oraz suma długości, szerokości i wysokości paczki nie mogą przekroczyć 300 cm. Płatność realizowana przy odbiorze, po wcześniejszym uiszczeniu zaliczki wynoszącej 30% ceny całego zamówienia na podane na stronie konto bankowe.

Przesyłka kurierska InPost
Cena: 20 zł

Przesyłka realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Waga paczki nie może przekroczyć 25 kg. Maksymalne wymiary paczki: 41 cm x 38 cm x 64 cm. Płatność realizowana z góry przelewem na podane na stronie konto bankowe.

Przesyłka kurierska InPost - pobranie
Cena: 30 zł

Przesyłka realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Waga paczki nie może przekroczyć 25 kg. Maksymalne wymiary paczki: 41 cm x 38 cm x 64 cm. Płatność realizowana przy odbiorze, po wcześniejszym uiszczeniu zaliczki wynoszącej 30% ceny całego zamówienia na podane na stronie konto bankowe.

Paczkomat InPost
Cena: 20 zł

Przesyłka realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Waga paczki nie może przekroczyć 25 kg. Maksymalne wymiary paczki: 41 cm x 38 cm x 64 cm. Płatność realizowana z góry przelewem na podane na stronie konto bankowe. Proszę o komentarz przy składaniu zamówienia, który paczkomat Państwa interesuje. Numer bądź adres paczkomatu mogą Państwo sprawdzić na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.

Paczkomat InPost - pobranie
Cena: 23 zł

Przesyłka realizowana za pośrednictwem firmy kurierskiej InPost. Waga paczki nie może przekroczyć 25 kg. Maksymalne wymiary paczki: 41 cm x 38 cm x 64 cm. Płatność realizowana przy odbiorze, po wcześniejszym uiszczeniu zaliczki wynoszącej 30% ceny całego zamówienia na podane na stronie konto bankowe. Proszę o komentarz przy składaniu zamówienia, który paczkomat Państwa interesuje. Numer bądź adres paczkomatu mogą Państwo sprawdzić na stronie: https://inpost.pl/znajdz-paczkomat.


Typy dokumentu za towar:


Faktura VAT

Dokument sprzedaży - faktura VAT

Paragon

paragon