Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wył±czyć ten mechanizm w ustawieniach przegl±darki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatno¶ci » Ok, zamykam

sprawdź koszyk i złóż zamówienie Ilo¶ć produktów: 0 Kwota zakupów: 0.00 zł
poz. Numer czę¶ci Nazwa Ilo¶ć Cena brutto  
Inny numer czę¶ci Uwagi Opis
Typ
  Blok silnika miska olejowa X
benz 4 cyl AUA BBY 1.4 ltr
1 036103101BC blok silnika z tłokami,. blok silnika z tłokami,; wału korbowego i łożyska; AUA X Zapytaj o produkt
1 036103101BD blok silnika z tłokami,. blok silnika z tłokami,; wału korbowego i łożyska 1 Zapytaj o produkt
2 __ . Śruba z łbem sześciokątnym; brak części zamiennych; patrz podręcznik warsztatowy 10 Zapytaj o produkt
3 036103113A zaślepka. końca czapkę; 36,6 1 Zapytaj o produkt
3 059103113 zaślepka. końca czapkę; 36,6 1 Zapytaj o produkt
3 034103113B zaślepka. końca czapkę; oversize; 38 X Zapytaj o produkt
3 036103113 zaślepka. końca czapkę; 42,1 1 Zapytaj o produkt
4 N0119093 zaślepka. końca czapkę; 22 1 Zapytaj o produkt
5 026103139 szpilka cylindra. pin cylinder; 6M6X20 2 Zapytaj o produkt
6 036103085H uszczelniacz wału. uszczelniacz wału; 42X6 1 Zapytaj o produkt
7 ___ . Pompa oleju; patrz rysunek:; 115-15 1 Zapytaj o produkt
8 ____ . korki; patrz rysunek:; 115-15 1 Zapytaj o produkt
9 _____ . Łącznik; patrz rysunek:; 115-15 1 Zapytaj o produkt
10 032103161K uszczelka 1 Zapytaj o produkt
11 ______ . Śruba z łbem sześciokątnym; patrz rysunek:; 115-15 X Zapytaj o produkt
12 N0122265 podkładka sprężysta. podkładka sprężysta; 6 X Zapytaj o produkt
13 030103171H kołnierz uszczelniający z uszczelką. kołnierz uszczelniający z uszczelnieniem; pierścień i koła wyzwalania; tył X Zapytaj o produkt
13 030103171L kołnierz uszczelniający z uszczelką. kołnierz uszczelniający z uszczelnieniem; pierścień i koła wyzwalania; tył X Zapytaj o produkt
16 N90842402 Śruba z łbem sześciokątnym (kombi). Śruba z łbem sześciokątnym (kombi); M6X22 6 Zapytaj o produkt
16 N90842401 Śruba z łbem sześciokątnym (kombi). Śruba z łbem sześciokątnym (kombi); M6X22 6 Zapytaj o produkt
17 N90617501 O-ring. O-ring; 60X4 1 Zapytaj o produkt
18 036103677 O-ring. O-ring; 30X3, 5 1 Zapytaj o produkt
19 036103464G separator oleju X Zapytaj o produkt
19A 036103464AH separator oleju X Zapytaj o produkt
19A 036103464AD separator oleju X Zapytaj o produkt
20 N10432601 śruba z łbem z gniazdem. Śruba z łbem gniazdowym z; Wewnętrzna głowa wielopunktowy; M6X32 X Zapytaj o produkt
20 N10432603 śruba z łbem z gniazdem. Śruba z łbem gniazdowym z; Wewnętrzna głowa wielopunktowy; M6X32 X Zapytaj o produkt
21 032103601T miska olejowa silnika X Zapytaj o produkt
21 032103601AF miska olejowa silnika X Zapytaj o produkt
21 032103603AA miska olejowa silnika X Zapytaj o produkt
21 032103601AH miska olejowa silnika X Zapytaj o produkt
22/23 N90813202 uszczelnić śrubę z uszczelką. uszczelnić śrubę z uszczelką; pierścień; M14X1, 5X22, S20 1 Zapytaj o produkt
22/23 N90813201 korek spustowy oleju z. korek spustowy oleju z; uszczelnienia; M14X1, 5X22-TC-; S20 1 Zapytaj o produkt
24 N90500601 śruba z łbem z gniazdem. Śruba z łbem gniazdowym z; Wewnętrzna głowa wielopunktowy; M6X22 20 Zapytaj o produkt
25 D176404A2 uszczelniacz silikonowy. uszczelniacz silikonowy; 93g 20 Zapytaj o produkt
26 036103551J Płyta spacer X Zapytaj o produkt
26 036103551S Płyta spacer 1 Zapytaj o produkt
27 N0432072 szpilka cylindra. pin cylinder; 8x14 4 Zapytaj o produkt
28A 036103493BM Wąż odpowietrzający X Zapytaj o produkt
29 N0245065 zacisnąć. zacisk; 25-40X9X0, 5 X Zapytaj o produkt
30 012301153B Dybel rękaw. Dybel rękaw; 16x13, 5 X Zapytaj o produkt
30 022103139 Dybel rękaw. Dybel rękaw; 16x13, 5 2 Zapytaj o produkt
31 _ . patrz rysunek:; 115-15 X Zapytaj o produkt
32 030103037B korki X Zapytaj o produkt
32 030103037E korki 1 Zapytaj o produkt
35 036103493AJ Wąż powietrza 1 Zapytaj o produkt
36 036103493AH Wąż powietrza 1 Zapytaj o produkt
37 036906391A Rura nagrzewnicy X Zapytaj o produkt