Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

sprawdŸ koszyk i złóż zamówienie Ilość produktów: 0 Kwota zakupów: 0.00 zł
poz. Numer części Nazwa Ilość Cena brutto  
Inny numer części Uwagi Opis
Typ
  Pompa oleju, filtr oleju X
benz 4 cyl AUA BBY 1.4 ltr
1 036115105D Pompa olejowa 1 Zapytaj o produkt
2 036103085H uszczelniacz walu. uszczelniacz walu; 42X6 1 Zapytaj o produkt
3 N0102228 sruba z lbem szesciokatnym. sruba z lbem szesciokatnym; M6X22 5 Zapytaj o produkt
4 N0122265 podkladka spreżysta. podkladka spreżysta; 6 5 Zapytaj o produkt
5 036115111 uszczelka 1 Zapytaj o produkt
6 036115251L przewodu ssacego X Zapytaj o produkt
6 036115251T przewodu ssacego X Zapytaj o produkt
6 036115251AJ przewodu ssacego X Zapytaj o produkt
6 036115251AD przewodu ssacego X Zapytaj o produkt
7 N0902619 sruba z lbem szesciokatnym (kombi). sruba z lbem szesciokatnym (kombi); M6X20 4 Zapytaj o produkt
7 N0902612 sruba z lbem szesciokatnym (kombi). sruba z lbem szesciokatnym (kombi); M6X20 4 Zapytaj o produkt
8 059115721 gwintowany 1 Zapytaj o produkt
9 030115561AN filtr oleju 1 Zapytaj o produkt
9 030115561AB filtr oleju 1 Zapytaj o produkt
10 _ . Rura do poziomu oleju; patrz rysunek:; 115-45 X Zapytaj o produkt
11 036115647 polów X Zapytaj o produkt
12 __ . Miarka poziomu oleju; patrz rysunek:; 115-45 X Zapytaj o produkt
13 N90032204 O-ring. O-ring; 7,3 X2, 4 X Zapytaj o produkt
13 N90032203 O-ring. O-ring; 7,3 X2, 4 X Zapytaj o produkt
14 N01471015 sruba z lbem z gniazdem. sruba z lbem gniazdowym z; hex. glowa gniazdo, samohamowny; M8X20 1 Zapytaj o produkt
14 N0147107 sruba z lbem z gniazdem. sruba z lbem gniazdowym z; szesciokatnym gnieŸdzie; M8X20 1 Zapytaj o produkt